Szanowni Państwo.

Dnia 10 października 2005 r. upubliczniliśmy w sieci Internet nasze nowe "dziecko"

- MiniPortal informacyjny edu.konin.pl.

Tworząc ten portal pragniemy zaspokoić potrzebę informacji o szeroko pojmowanej ofercie edukacyjnej szkół, przedszkoli, domów kultury oraz innych instytucji, których zadaniem jest uczyć, bawić i wychowywać.

W portalu informacyjnym o edukacji nie może zabraknąć oferty osób prywatnych, zajmujących się udzielaniem korepetycji czy lekcji gry na instrumencie . Dla nich szczególnie dedykujemy część ogłoszeniową edu.konin.pl

Prezentując ofertę edukacyjną pomyślelismy tez o specjalistycznych usługach związanych z edukacja: poradach psychologa czy logopedy . W dziale ogłoszenia można będzie znaleść kontakt z osobami i instytucjami świadczącymi takie usługi.

Choć edu.konin.pl , jak każdy portal internetowy, jest dostępny z dowolnego miejsca Kuli Ziemskiej, nie mamy ambicji gromadzenia wiadomości z calego świata. Pragniemy prezentować informacje o edukacji z Konina i jego okolic. Wydarzeniom i ciekawostkom z naszego rejonu poświecona też będzie część nazwana "Aktualności". Zachęcamy do przesyłania nam informacji o wydarzeniach w Państwa placówce, sukcesach rocznicach i.t.p. Umieścimy je nieodpłatnie na stronach MiniPortalu.

Od lat jesteśmy dystrybutorem oprogramowania dla szkół i przedszkoli tworzonego przez firmę ProgMan. Stąd nasze kontakty z pracownikami przedszkoli i szkół, znajomość tematu oraz szczególne zainteresowanie sferą edukacji.

 

 
   

DOKSZTAŁCANIE
 
  Korepetycje Szkoły językowe
 
ZAJECIA DODATKOWE
  Zajecia plastyczne Zajecia arystyczne
  Zajecia muzyczne
PORADY SPECJALISTÓW